Hakkımızda

AFKİM KİMYA; 1993 yılında KARTON OTO KOKUSU ve MIKNATIS ürünleriyle başlayan firmamız, birçok kurumsal firmaya ve ajansa Türkiye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Firmamızın tercih edilmesinin tabiki birçok nedeni var. Türkiye`deki mıknatıs gücünü elinde bulunduran firmalardan biri olarak firmamız rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. 1993 yılından beri süregelen tecrübe ile mıknatısta ve oto kokusunda yüksek kalitede, istenilen her şekilde ve ebatta ofset baskı olarak üretim yapmaktadır. Firmamızın yıllık üretim kapasitesi yıllık ürün başına 20.000.000 adetlerin üzerinde olup, her geçen gün kendimizi yenileyip geliştirerek yüksek kalite ve kapasite ile üretim yapmaktayız.

Ayrıca üretim alanları ile ilgili bütün hammadde stoğunu elinde bulunduran firmamız, hammadde temini konusunda da iç piyasaya hizmet vermektedir. Firmamızın her yıl artan tecrübesi ve bilgi birikimi ile firmaların, üretim alanımızla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve memnuniyetlerini kazanarak güvenilirliğini korumaktadır.

Firmamızın amacı KALİTE, ZAMANINDA TESLİM, ve ŞEFFAFLIK tır.Ürününüzün reklamı için bizi seçtiğinizde elimizden gelenin en iyisini yapacağımız konusunda şüpheniz olmasın.

TOP